Locator Херсон Ветеринарна лабораторіяВетеринарна лабораторія Херсон

Ветеринарна лабораторія у Херсоні

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Херсонская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины им. проф. Л. С. Ценковского

  вулиця Садова, тел. 0 (55) 236-23... показати
  вулиця Садова, улица, тел. +380(55)236-23-04 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Херсонская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины им. проф. Л. С. Ценковского знаходиться у Херсоні, вулиця Садова. Сьогодні ця організація працює за.

Коротко про ветеринарна лабораторія у Херсоні (Херсонська)

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Херсоні (Херсонська). Locator відомо про одна ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Херсонская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины им. проф. Л. С. Ценковского , який розташований на вул. Садова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Херсоні?

  За даним Locator у Херсоні ведуть діяльність 1 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Херсоні?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Херсоні: Херсонская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины им. проф. Л. С. Ценковского.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Херсоні?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Херсоні і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Херсоні?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Херсоні краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Херсонская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины им. проф. Л. С. Ценковского.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Херсоні