Locator Херсон Медичні комісіїМедичні комісії Херсон

Медичні комісії у Херсоні

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Поликлиника № 1 Ку Херсонская городская клиническая больница им. Е. Е. Карабелеша

  проспект Ушакова, тел. 0 (55) 226-32... показати
  проспект Ушакова, 21, тел. +380(55)226-32-50 детальніше
  Медичні комісії Поликлиника № 1 Ку Херсонская городская клиническая больница им. Е. Е. Карабелеша знаходиться у Херсоні, проспект Ушакова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00

Коротко про медичні комісії у Херсоні (Херсонська)

На цій сторінці зібрані медичні комісії, розташовані у Херсоні (Херсонська). Locator відомо про одна медичні комісії поряд з цим місцем серед яких Поликлиника № 1 Ку Херсонская городская клиническая больница им. Е. Е. Карабелеша , який розташований на пр. Ушакова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні комісії.

 • Скільки Медичні комісії у Херсоні?

  За даним Locator у Херсоні ведуть діяльність 1 Медичні комісії.

 • Які Медичні комісії найкращі у Херсоні?

  Locator радить відвідати насступні Медичні комісії у Херсоні: Поликлиника № 1 Ку Херсонская городская клиническая больница им. Е. Е. Карабелеша.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні комісії у Херсоні?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні комісії, перейдіть на сторінку Медичні комісії у Херсоні і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні комісії у Херсоні?

  Ціни на послуги Медичні комісії залежать від конкретної послуги і Медичні комісії. Locator.ua дає можливість всім Медичні комісії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні комісії.

 • Послугами яких Медичні комісії у Херсоні краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні комісії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Поликлиника № 1 Ку Херсонская городская клиническая больница им. Е. Е. Карабелеша.

 • Як зв'язатись з цими Медичні комісії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні комісії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні комісії у Херсоні