Locator Херсон Салони краси Студії нарощування волоссяСтудії нарощування волосся Херсон

Студії нарощування волосся у Херсоні

6
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Салон красоты Жаклин

  вулиця Чорноморська, тел. 0 (55) 231-12... показати
  вулиця Чорноморська, 36, тел. +380(55)231-12-74 детальніше
  Студії нарощування волосся Салон красоты Жаклин знаходиться у Херсоні, вулиця Чорноморська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Парикмахерская Красуня

  вулиця Івана Богуна, тел. 0 (55) 223-01... показати
  вулиця Івана Богуна, 58, тел. +380(55)223-01-05 детальніше
  Студії нарощування волосся Парикмахерская Красуня знаходиться у Херсоні, вулиця Івана Богуна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Линия красоты

  Херсон, вулиця Карбишева, тел. 0 (55) 239-00... показати
  Херсон, вулиця Карбишева, 34, тел. +380(55)239-00-59 детальніше
  Студії нарощування волосся Линия красоты знаходиться у Херсоні, вулиця Карбишева. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 19:00.
 • Парикмахерская для тебя

  проспект Ушакова, тел. 0 (55) 242-38... показати
  проспект Ушакова, 85, тел. +380(55)242-38-08 детальніше
  Студії нарощування волосся Парикмахерская для тебя знаходиться у Херсоні, проспект Ушакова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • Салон красоты Каре lab

  вулиця Гімназійна, тел. 0 (50) 828-57... показати
  вулиця Гімназійна, 26, тел. +380(50)828-57-37 детальніше
  Студії нарощування волосся Салон красоты Каре lab знаходиться у Херсоні, вулиця Гімназійна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Студия имиджа Beauty Expert

  вулиця Пилипа Орлика, тел. 0 (50) 943-78... показати
  вулиця Пилипа Орлика, 12, тел. +380(50)943-78-13 детальніше
  Студії нарощування волосся Студия имиджа Beauty Expert знаходиться у Херсоні, вулиця Пилипа Орлика. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.

Коротко про студії нарощування волосся у Херсоні (Херсонська)

На цій сторінці зібрані студії нарощування волосся, розташовані у Херсоні (Херсонська). Locator відомо про шість студії нарощування волосся поряд з цим місцем серед яких Салон красоты Жаклин, Парикмахерская Красуня, Линия красоты та інші , які розташовані на вул. Чорноморська, вул. Івана Богуна, вул. Карбишева і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці студії нарощування волосся.

 • Скільки Студії нарощування волосся у Херсоні?

  За даним Locator у Херсоні ведуть діяльність 6 Студії нарощування волосся.

 • Які Студії нарощування волосся найкращі у Херсоні?

  Locator радить відвідати насступні Студії нарощування волосся у Херсоні: Салон красоты Жаклин, Парикмахерская Красуня, Линия красоты.

 • Де знаходиться найближчі від мене Студії нарощування волосся у Херсоні?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Студії нарощування волосся, перейдіть на сторінку Студії нарощування волосся у Херсоні і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Студії нарощування волосся у Херсоні?

  Ціни на послуги Студії нарощування волосся залежать від конкретної послуги і Студії нарощування волосся. Locator.ua дає можливість всім Студії нарощування волосся вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Студії нарощування волосся.

 • Послугами яких Студії нарощування волосся у Херсоні краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Студії нарощування волосся, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Салон красоты Жаклин, Парикмахерская Красуня, Линия красоты.

 • Як зв'язатись з цими Студії нарощування волосся?

  Контакти для зв'язку з цими Студії нарощування волосся ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Студії нарощування волосся у Херсоні

Більше популярних послуг у рубриці:

нарощування вій, дитяча стрижка, колорування, лікування волосся, тонування волосся, елюмінування волосся, стрижка, стрижка жіноча, локони/керли, очищення шкіри, фарбування волосся, укладка волосся, чоловічі стрижки, святкова/весільна укладка, макіяж, дитячий перукар, епіляція, дреди, перукар, африканські косички - афроплетіння, хімічна завивка волосся, ін'єкційні процедури, стрижка гарячими ножицями, французькі косички, діагностика стану волосся, послуги косметолога, випрямлення волосся, хімічне розпрямлення, аква-грим, лікування акне