Синагоги у Херсоні

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Херсонская еврейская община Хабад

  вулиця Театральна, тел. 0 (55) 246-15... показати
  вулиця Театральна, 27, тел. +380(55)246-15-25 детальніше
  Синагоги Херсонская еврейская община Хабад знаходиться у Херсоні, вулиця Театральна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

Коротко про синагоги у Херсоні (Херсонська)

На цій сторінці зібрані синагоги, розташовані у Херсоні (Херсонська). Locator відомо про одна синагоги поряд з цим місцем серед яких Херсонская еврейская община Хабад , який розташований на вул. Театральна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці синагоги.

 • Скільки Синагоги у Херсоні?

  За даним Locator у Херсоні ведуть діяльність 1 Синагоги.

 • Які Синагоги найкращі у Херсоні?

  Locator радить відвідати насступні Синагоги у Херсоні: Херсонская еврейская община Хабад.

 • Де знаходиться найближчі від мене Синагоги у Херсоні?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Синагоги, перейдіть на сторінку Синагоги у Херсоні і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Синагоги у Херсоні?

  Ціни на послуги Синагоги залежать від конкретної послуги і Синагоги. Locator.ua дає можливість всім Синагоги вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Синагоги.

 • Послугами яких Синагоги у Херсоні краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Синагоги, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Херсонская еврейская община Хабад.

 • Як зв'язатись з цими Синагоги?

  Контакти для зв'язку з цими Синагоги ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Синагоги у Херсоні