• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Наркологічний центр Медикон

  Херсон, вулиця 12-я Текстильная, тел. 0 (50) 766-07... показати
  Херсон, вулиця 12-я Текстильная, 12, тел. +380(50)766-07-85 детальніше
  Наркологічні клініки Наркологічний центр Медикон знаходиться у Херсоні, вулиця 12-я Текстильная. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.

Коротко про наркологічні клініки у Херсоні (Херсонська)

На цій сторінці зібрані наркологічні клініки, розташовані у Херсоні (Херсонська). Locator відомо про одна наркологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Наркологічний центр Медикон , який розташований на вул. 12-я Текстильная. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці наркологічні клініки.

 • Скільки Наркологічні клініки у Херсоні?

  За даним Locator у Херсоні ведуть діяльність 1 Наркологічні клініки.

 • Які Наркологічні клініки найкращі у Херсоні?

  Locator радить відвідати насступні Наркологічні клініки у Херсоні: Наркологічний центр Медикон.

 • Де знаходиться найближчі від мене Наркологічні клініки у Херсоні?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Наркологічні клініки, перейдіть на сторінку Наркологічні клініки у Херсоні і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Наркологічні клініки у Херсоні?

  Ціни на послуги Наркологічні клініки залежать від конкретної послуги і Наркологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Наркологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Наркологічні клініки.

 • Послугами яких Наркологічні клініки у Херсоні краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Наркологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Наркологічний центр Медикон.

 • Як зв'язатись з цими Наркологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Наркологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Наркологічні клініки у Херсоні