Locator Херсон ГоспіталіГоспіталі Херсон

Госпіталі у Херсоні

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Коммунальное учреждение Херсонский областной госпиталь Инвалидов и Ветеранов Войны

  проспект Ушакова, тел. 0 (55) 222-64... показати
  проспект Ушакова, 65, тел. +380(55)222-64-98 детальніше
  Госпіталі Коммунальное учреждение Херсонский областной госпиталь Инвалидов и Ветеранов Войны знаходиться у Херсоні, проспект Ушакова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 15:42.

Коротко про госпіталі у Херсоні (Херсонська)

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Херсоні (Херсонська). Locator відомо про одна госпіталі поряд з цим місцем серед яких Коммунальное учреждение Херсонский областной госпиталь Инвалидов и Ветеранов Войны , який розташований на пр. Ушакова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Херсоні?

  За даним Locator у Херсоні ведуть діяльність 1 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Херсоні?

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Херсоні?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Херсоні і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Херсоні?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Херсоні краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Коммунальное учреждение Херсонский областной госпиталь Инвалидов и Ветеранов Войны.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Херсоні